چاپ کارت ویزیت

بعد از این که خدماتی مانند پخش تراکت، طراحی تراکت و کارت ویزیت، چاپ تراکت (که می توانید مقاله مربوط به آن را هم با کلیک روی چاپ تراکت مطالعه کنید) و… را به شما ارائه کردیم و با استقبال بی نظیر شما رو به رو شدیم، تصمیم گرفتیم پا به عرضه چاپ کارت ویزیت هم بگذاریم و با انجام این خدمت، گام دیگری برای رضایت همه مشتریان خود برداریم. در این مقاله قرار است به شما هم نکات مناسب برای چاپ کارت ویزیت را بیان کنیم و هم بگوییم که چگونه می توانید به خوبی سفارش داده و بهترین کیفیت را از ما تحویل بگیرید. در واقع شما در این مقاله با موارد زیر آشنا می شوید:

  • چاپ کارت ویزیت فوری
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت
  • قیمت طراحی کارت ویزیت
چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت فوری

بسیاری از اوقات وقتی افراد می خواهند خیلی سریع به مرحله پخش تراکت و کارت ویزیت برسند و برای این کار عجله دارند، از این شیوه چاپ کارت ویزیت استفاده می کنند. مثلاً برخی فروشگاه ها هستند که چند روز بیشتر به میزان تخفیف های آن ها باقی نمانده و مجبور هستند که به صورت فوری کارت ویزیت یا تراکت چاپ کنند.

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که کارت ویزیت با تراکت دارد، این است که تراکت را می تواند به هر طریقی پخش کرد (دست به دست، لای درب منازل، لای برف پاک کن ماشین ها، داخل نایلکس مغازه دارها، چسباندن در دیوارها و…) اما کارت ویزیت را نمی توان این طور کرد و شیوه های محدودی دارد. طبیعتاً با هزینه نسبتاً بالایی هم که نسبت به تراکت دارد، شما هیچ وقت کارت ویزیت خود را داخل منازل پخش نمی کنید! بلکه معمولاً به صورت شخصی به افرادی که می شناسید می دهید و یا برای معرفی خود به یک کسب کار دیگر، کارت خود را می دهید و یک کارت هم از آن ها می گیرید.

کارت ویزیت فوری به معنای بی کیفیت بودن آن نیست

کارت ویزیت فوری به معنای بی کیفیت بودن آن نیست

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

کارت ویزیت دیجیتال یا الکترونیکی، در واقع یک کارت نیست! یک کد crm است که به پنل های پیامکی متصل می شود. یعنی اگر مخاطب شما، عدد 1 را به یک سامانه پیامکی بفرستد (که بنا به برخی دلایل نام نمی بریم) تمام اطلاعاتی که شما بخواهید مانند نام و شماره تلفن و آدرس و… به او پیامک می شود. این کار ارتباط شما را با مشتریان حفظ می کند و کمک می کند که از آن ها حداقل یک پل ارتباطی به نام شماره تلفن داشته باشید.

طبیعی است که شما اگر به جای این که پول زیادی صرف این کارت ویزیت الکترونیکی کنید، بهتر است یک سایت راه اندازی کنید و روی آن کار کنید. چون مخاطب وقتی دنبال یک سوال باشد، هرگز شماره شما را نمی داند که چه عددی را باید به چه چیزی پیامک کند و طبیعتاً در گوگل جستجو می کند!

البته برخی کارت های دیجیتال و الکترونیکی هم هستند که در ایران خیلی وارد بازار نشده اند و بیشتر در خارج از کشور به چشم می خورند. این کارت ها یک حافظه داخلی کوچک دارند که قادر به پخش فیلم هستند!

با کارت های دارای کد QR هم که احتمالاً آشنایی دارید؛ یک کد QR روی آن ها قرار دارد که وقتی شما دوربین گوشی خود را با برنامه های مخصوص روی آن بگیرید، اطلاعاتی که شما می خواهید را نمایش می دهد.

قیمت طراحی کارت ویزیت

طبیعتاً طراحی کارت ویزیت به مدل های متفاوت انجام می شود و با توجه به شرایط امروزه، نمی توان گفت که قیمت آن ها دقیقاً چقدر می شود. به همین خاطر پیشنهاد می کنم برای مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت های انواع کارت ویزیت، به شماره 09058726024 در تلگرام پیام دهید و یا با شماره 09193690793 تماس بگیرید. شک نکنید که بهترین نتایج را خواهید گرفت.

موفق باشید…

business card

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*