لیست قیمت پخش تراکت در تهران

پخش به صورت ثابت

توسط نیروی آقا یا خانم

(هزینه هر ساعت 20 هزار تومان)

پخش 100 عدد لیبل

به صورت چسباندن کف زمین

(40 هزار تومان)

پخش 1000 عدد تراکت A5

گذاشتن لای درب و برچسب زدن: (60 هزار تومان)

چسباندن تراکت به صورت دو چسب: (90 هزار تومان)

پخش 1000 عدد تراکت A4

چسباندن دو سمت تراکت

(130 هزار تومان)

تلفن تماس جهت مشاوره

09058726027 | 09193690793

قیمت پخش تراکت در تهران

حتماً لیست قیمت پخش تراکت تیم خدمات ما را با بقیه شرکت ها مقایسه کنید. ما متعهد می شویم که هزینه ای که بابت پخش تراکت از شما دریافت می کنیم کمتر از کیفیت کار ماست. تا کنون با قیمت تمامی شیوه های پخش تراکت آشنا شدید. اما برای این که با بهترین روش های پخش در تهران و البته روش هایی که در اینجا به طور دقیق بیان نکردیم آشنا شوید، می توانید به مقاله روش های پخش تراکت مراجعه کنید.

ضمانت نامه خدمات ما

ضمانت نامه خدمات ما

قرارداد پخش تراکت

شیوه همکاری ما بعد از سفارش پخش تراکت توسط شما، یک سری ویژگی هایی خواهد داشت که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. ویژگی هایی که هم از جانب تیم خدمات ما و هم از جانب شخص شما، باید اتفاق بیفتند.


1. در زمان پخش تراکت های شما عزیزان، می توانید به صورت آنلاین از حرکت و موقعیت مکانی لحظه به لحظه همکاران ما با خبر باشید.


2. در صورت مفقودی تراکت، شرکت خدمات ما موظف به تحویل کارت ملی تراکت پخش کن شده و شما می‌توانید از طریق مراجع قضایی برای جبران خسارت پیگیری نمایید. (حتی در صورت تقاضای شما عزیزان کارت شناسایی توزیع کننده در ابتدای کار در اختیار شما قرار می‌گیرد.)


3. حتماً در صورت کارشکنی از سمت پخش کننده ابتدا ما را در جریان گذاشته تا سریعاً نیروی پخش را تعویض کنیم.


4. اگر از ابتدای کار تا انتهای کار هیچ نظارتی نداشته باشید، شرکت هیچ مسئولیتی بعد از اتمام کار نخواهد داشت.


5. شرکت خدمات ما موظف است تمام امور مربوط به پخش تراکت در تهران را به صورت حرفه ای با نیروهای جوان و متعهد انجام دهد.


6. حتماً سعی کنید که بالای سر کار باشید، زیرا تراکت پخش کن هر چقدر متعهد باشد برای کار شما به اندازه خودتان دلسوزی نخواهد کرد.


7. اگر می خواهید تراکت هایتان طبق سلیقه خودتان پخش شود، با نیروی ما یک کوچه را همراه شوید و شیوه پخش او را ببینید. اگر طبق سلیقه شما نبود اصلاح نموده و تراکت پخش کن را موظف به پخش در بقیه کوچه ها با فرمول خود کنید.


8. اگر شما نظری برای شیوه پخش نداشته باشید، آنگاه نیروی ما با روش خودش برگه های تبلیغی شما را توزیع می کند. (سعی کنید از شیوه های صحیح پخش توسط مشاورین ما مطلع شوید.)


خدمات ما